STYRET I FOTBALLGRUPPEN

Fotballstyret skal ha styremøter ca 1 gang i mnd.

Saker som ønskes behandlet på styremøtet må sendes inn til fotballstyret, da vil de bli behandlet på neste møte.
Imidlertid vil fotballstyret ha en eksklusiv rett til å vurdere de saker de ønsker å behandle.

FrankGjosund2.jpg

 Frank Gjøsund
 Leder

 E-post:
 fragjo@outlook.com

 Telefon: 928 43 063

YvonneKvamsdal.jpg

 Yvonne Kvamsdal 
 Nestleder

 E-post:
 yvonne.kvamsdal@hotmail.com

 Telefon: 950 23 786

 

FredrikLeira.jpg

 Fredrik Leira
 Styremedlem

 E-post:
 fredrikleira@gmail.com

 Telefon: 415 68 782

HildeHoward.jpg

 Hilde Howard
 Styremedlem

 E-post:
 hilde.howard@gmail.com

 Telefon: 974 10 170

 

KristinMyhre.jpg

 Kristin Myhre
 
Styremedlem

 E-post:
 kristinm1709@gmail.com

 Telefon: 905 09 061

bilde_mangler.png

 Magnar Olsen
 
Styremedlem

 E-post:
 magnar.olsen@bergenelektroservice.no

 Telefon: 932 15 915

 

MariannOlsen.jpg

 Mariann Olsen
 
Styremedlem

 E-post:
 mariann1973@icloud.com

 Telefon: 413 13 306

 

 

 

 

 

 

 

 

FOTBALLKOORDINATOR

 

TinaHKnudsen.png

 Tina Høvik Knudsen
 
Fotballkoordinator

 E-post: fotballkoordinator@gneist.no

 Telefon: 988 05 715

 

 

Henvendelser eller spørsmål til administrasjonen på dagtid.
 

 

SPORTSLIG LEDER/SPORTSLIG UTVALG

 

fotballkoordinator_IS.png

 Ingolf Stenevik
 
Sportslig Leder Fotball

 E-post: sport.fotball@gneist.no

 Telefon: 482 87 286

 

Sportslig Leder Ingolf Stenevik har ansvar for trenerutvikling, spillerutviklingstiltak, og å (utarbeide og) sette i verk vår sportsplan på alle nivåer i fotballgruppen i Gneist. Ingolf leder også Sportslig Utvalg (SU) i Gneist Fotball.

 

KEEPERAKADEMI

 

GarryHogan.jpg

 Garry Hogan
 
Keeperakademi

 E-post: prosjekt.fotball@gneist.no

 Telefon: 984 03 600

 

 

 

DOMMERKONTAKT

 

bilde_mangler.png

 Kai Erik Steen
 
Dommerkontakt

 E-post: kai_brygge@hotmail.com

 Telefon: 930 16 628

 

 

 
   
         

 

 

 

Aktiviteter

08.08.2019
Tine Fotballskole Sandsli august

09:00 - 14:00

Sandsli og Petedalsmyra

18.08.2019
Gneist Keeperakademi - Høst sesong

10:00 - 13:30

Liland Idrettsplass

21.08.2019
Oppstart trening for gutter og jenter født 2013

16:00 - 17:15

Liland Kunstgress

30.12.2024
Kjøp Gneistskjerfet

08:00 - 04:00

Liland Klubbhus 2.etasje

Kalender

Juli
MTOTFLS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234