Tom Roger 2016-06-08 10:39:39

Dugnadskalender 2020

 

Dugnadsliste for Pingvinlekene 2020

 

Fredag :  16.00(17.00)-21.00 
Lørdag 1 : 09.00-16.30 Fremmøte senest 09.00
Lørdag 2 : 13.30-19.00 Fremmøte senest 13.30
Søndag : 09.00-18.00   Fremmøte senest 09.00

Fremmøte og registrering i funksjonærrom inngang til høyre rette etter hovedingang Leikvang friidrettshall. Her er det utdeling funksjonærgeneser og fordeling av arbeidsoppgaver.

Dugnadsansvarlig :Inge Haukøy (inge@haukoy.no)

Funksjon Fornavn Etternavn Fredag Lørdag 1 Lørdag 2 Søndag
Stevneleder Arve Tjønn Rinde X X X X
Teknisk leder / Sikkerhet Frode Haukanes X X X  
Teknisk leder / Sikkerhet (ass)            
Speaker Stein Fossen X X X X
Speakerassistent Terje Simmenes   X X X
Speakerassistent Inge Haukøy X X X X
Tidtaker Mats Holm X X    
Tidtaker Thomas Ødegaard X X X X
Tidtaker Tom Roger Johansen X X X X
Tidtaker Peter Blücher        
Stevnelege Heidi Benserud   X X X
Ressurssansvarlig Hege Kjærgård X X X X
Ressurssansvarlig Hans Olav Midtun X X X X
Leder Sekretariat Espen Roll Karlsen X X X X
Leder Sekretariat Andreas Iden X X X X
Ordonnans (ansvarlig) Torunn Aarvik X X X X
Ordonnans Ingrid Næss Johansen       X
Ordonnans Emma Dahl Sørbo   X   X
Ordonnans Thea Bruvik Sørli   X X  
Ordonnans Ingrid Næss Johansen       X
Ordonnans Trude  Håvardstun   X X  
Seeding            
Seeding Morten Seliussen X X X X
Seeding            
Sekretariat An-Magritt Hasaas X X    
Sekretariat Arne   Aarvik   X X X
Sekretariat Maike  Verhofstad   X X  
Sekretariat Ingrid   Sortland   X X X
Sekretariat Anders Bjørndal       X
Fotograf/media Arne Dag Myking X X X X
             
Friske Viljer / FGP Lars Arve Røssland   X X X
  Ole Martin Røssland   X X X
  Selma Eide Røssland   X X X
             
Premieutdeling  Gunhild Halvorsen X X X X
  Nina Blücher   X    
  Marianne Haukøy        
  Filip Holdhus X X    
  Jacob Sjurseth Heggland   X X X
             
             
Løpsteam            
Starter Johan Holstad X X X X
Starter            
Innbefatter oppgaver som: Morten Seliussen X X X X
- startordnere Andreas Nordtveit Vold       X
- banedommere David Johannes Bekkevold   X X  
- tellekorps Elise Wolff-Hansen       X
- hekkeplassering Hilda-Lovise Riisnes Riise X   X  
  Håvard Fossdal X X    
  Julian Fagerlund   X    
  Kristian Meling Knoph     X  
  Tobias Allers-Hansen X X    
  Tomas Mo     X X
             
             
HOPPTEAM 1            
Dommer Rolf Haugsvær X   X X
Dommer Lars Bjørge X      
Dommer Ivar Hjellestad   X    
Dommer aspirant Gunn Wickstrøm   X    
  Aksel Rikstad X X    
  Hannes Florian Hall     X X
  Isabella Essilfie   X   X
  Isabella Hope Foldnes   X   X
  Johanne Gaupseth Allers X X    
  Jonas Haagensen Lien X X    
  Luka Matheo Smette       X
  Marielle Storli-Rabenorolahy     X X
  Philip Anders Anthelme Massacand     X X
  Sophie Ramirez Farstad X      
  Tobias Kirkevik X X    
  Tuva Mettenes Øye   X X  
             
HOPPTEAM 2            
Dommer Stig Rune Utstrand X X X  
Dommer Lars Bjørge X      
  Albert Leonard Giezendanner   X   X
  Andreas Nordtveit Vold   X    
  Aurora Hestad   X    
  Emma Daae Lampe     X X
  Håvard Sivertsen   X   X
  Liza Sofia Aune     X X
  Magnus Torkelsen Grotle     X X
  Nora Helene Kjerland Kristensen X X    
  Peter Bjørndal   X   X
  Rakel Halldórsdóttir     X X
             
HOPPTEAM 3            
Dommer Ivar Hjellestad       X
Dommer            
  Lars August Eiken Dahle       X
  Sebastian Laurits Røskeland Hansen       X
             
             
KASTTEAM            
Dommer Lars Bjørge  
 
     
 
X X  
Dommer Leif Johan Ellingsen         X
  Ada Nan Ringheim   X X  
  Eivind Mellingsæter Holstad   X   X
  Ida Dugstad Kongestøl     X X
  Luka Matheo Smette   X    
  Oliver Brandt Gullesen   X   X
  Oliver Svendsen Toft   X   X
  Samuel Jahn Bjørnenak Phillip     X  
  Trine Wivesoll Rogde     X X
     
 
     
 
     
     
 
     
 
     
Leder Arenalogistikk Bjarte Eikanger X X X X
  Fredrik Gjertsen Trumpy X     X
  Kaja Bustnes Martinsen   X X  
  William Tveit-Eriksen X   X  
             
             
Kioskteam Hege Kjærgård        
             
  (ref. egen oversikt for kiosk)        
             
             
Riggegruppe Tom Roger Johansen X      
  Ingrid Næss Johansen X      
  Aurora Hestad X      
  Kristian Meling Knoph X      
  Thomas Brattaule X      
  Frode Haukanes X      

 

Dugnadslisten for Vinterkarusellen 2019/2020

Frammøte kiosken på Fana Stadion senest kl 18.00 løpsdagen.

Hver enkelt vil bli kontaktet i forkant av dugnaden med beskjed om arbeidsoppgaver.
Bytte av dager er fullt mulig, men dette må ordnes av den enkelte utøver selv og rapporteres til dugnadsansvarlig Inge Haukøy.
For spørsmål og eventuelt endringer, ta kontakt med  Inge Haukøy på 92636748 eller e-mail inge@haukoy.no

 

DUGNADSLISTE - VINTERKARUSELLEN 2019/2020  
VK1
4. november
 
Eli Anne Dvergsdal  
Emma Dahl Sørbo  
Kristine Elise Nygaard  
Kristoffer Blücher  
Thomas Strønstad-Løseth  
Tobias Allers-Hansen  
Torleiv Bakke Lygren  
   
   
VK2
25. november
 
Ada Nan Ringheim  
Anders Bjørndal  
Hilda-Lovise Riisnes Riise  
Jon Sætre  
Kari Høgh Arnesen  
Lilli M. Gulbrandsen  
Martin Mæle  
Mathias M. Gudbrandsen  
Sara Schei Ramstad  
   
   
VK3 (adventløpet)
16. desember
 
Camilla Hoddevik Sunnset  
Eli Anne Dvergsdal  
Emile Hestad  
Gjert Høie Sjursen  
Helene Hoddevik Sunnset  
Kristian Halvorsen Utstrand  
Kristoffer Blücher  
Madeleine Kroondijk  
Marita Espetvedt  
Nicole Sylvia Madry  
Una Haukanes  
   
   
VK4
6. januar
 
Amund Høie Sjursen  
Emma Dahl Sørbo  
Hilda-Lovise Riisnes Riise  
Jenny Jamt Ånonli  
Maiken Buckley  
Malin Marie Rosvoll Olsen  
Oskar Skjefrås Kvile  
Philip Massacand  
Thomas Strønstad-Løseth  
Yoanna Tanjay Vik  
   
   
VK5
27. januar
 
Ada Nan Ringheim  
Anne Skudal Dolvik  
Jon Sætre  
Kristine Elise Nygaard  
Madeleine Kroondijk  
Malin Marie Rosvoll Olsen  
Noah Birkeland Engelsen  
Thea Bruvik Sørli  
Thomas Blücher  
Una Haukanes  
   
   
VK6
17. februar
 
Andrine Sanguanpong  
Filip Holdhus  
Gjert Høie Sjursen  
Isabella Wenqi Gu  
Martin Mæle  
Szymon Oliwier Orlowski  
Thomas Blücher  
Torleiv Bakke Lygren  
   
VK7
9. mars
 
Amund Høie Sjursen  
Camilla Hoddevik Sunnset  
Filip Holdhus  
Mathias André Eriksson  
Nicole Sylvia Madry  
Nora Helene K. Kristensen  
Philip Massacand  
Tobias Allers-Hansen  
Vegard Oppedal Rinde  
   
   
VK8
30. mars
 
Anders Bjørndal  
Andrine Sanguanpong  
Anne Skudal Dolvik  
Emile Hestad  
Kaja Bustnes Martinsen  
Kari Høgh Arnesen  
Noah Spjeld Martinsen  
Nora Helene K. Kristensen  
Yoanna Tanjay Vik  
   
   
Riggegruppe: Espen Roll Karlsen, Jørgen Myklebust Austvik, André Seliussen, Hans-Magnus Haukøy, Million A. Gebrechmedhin (reserve)
Sekretariat: Maike Verhofstad, Andreas Iden (reserve), Ingrid Sortland (reserve)
Parkeringsvakter: Ellingsen, Haukøy, Knag
Tidtaking: Aarvik,Ødegaard,Ingrid Næss Johansen
Utdeling startnr. 2/11: Ingrid N. Johansen, Maike Verhofstad, Hans-Magnus Haukøy

 

Funksjon Fornavn Etternavn Fre Lør1 Lør2 Søn
Ordonnans             
Torunn Aarvik Torunn Aarvik        
  Nora Egeland Storo X   X  
  Emma Dahl Sørbo   X   X
  Thea Bruvik Sørli   X X  
  Ingrid Næss Johansen       X
  Trude  Håvardstun   X X  
Premieutdeling             
Gunhild Halvorsen Gunhild Halvorsen        
  Nina Blücher   X    
  Marianne Haukøy        
  Filip Holdhus X X    
  Malene Louise Øvrebotten Bergfjord X     X
  Jacob Sjurseth Heggland   B B B
Løpsteam            
Bjørn Erik Allers-Hansen Tobias Allers-Hansen B B    
  David Johannes Bekkevold   B B  
  Julian Fagerlund   B    
  Håvard Fossdal B B    
  Kristian Meling Knoph     B  
  Hilda-Lovise Riisnes Riise B   B  
  Andreas Nordtveit Vold       B
  Elise Wolff-Hansen       B
  Tomas Mo     X X
HOPPTEAM            
3 team (blå, rød og grønn) som fordeles senere            
             
Dag Ove Hestad Aurora Hestad   B    
Resursperson A Nora Stølsvik Langeland     X X
  Adrian Filipenka Eriksen X X    
  Hannes Florian Hall     X X
  Nikolai Helle Lysvand   X   X
  Isabella Hope Foldnes   X   X
  Tobias Kirkevik B B    
  Johanne Gaupseth Allers B B    
  Isabella Essilfie   B   B
  Thomine Johanne Tillung Anderson X X    
             
Kjersti Bjørndal -  Jonas Haagensen Lien B B    
Ressursperson B Aksel Rikstad B B    
  Rakel Halldórsdóttir     X X
  Magnus Torkelsen Grotle     X X
  Tobias Apelthun-Vargas X X    
  Liza Sofia Aune   B   B
  Håvard Sivertsen   B   B
  Peter Bjørndal   B   B
  Emma Daae Lampe B B    
  Philip Anders Anthelme Massacand X     X
  Sebastian Laurits Røskeland Hansen     X X
             
Dag Kristensen Maxim Jagnesak     X X
Ressursperson C Sophie Ramirez Farstad X   X  
  Marielle Storli-Rabenorolahy   B   B
  Andreas Nordtveit Vold   B    
  Isabella Wenqi Gu     X X
  Albert Leonard Giezendanner   X   X
  Olivia Unneland Olsen   X X  
  Nora Helene Kjerland Kristensen B B    
  Tuva Mettenes Øye   B B  
  Lars August Eiken Dahle   B    
Kastteam            
Bjarte Brandt Oliver Brandt Gullesen
 
  https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif  
 
B   B
  Eivind Mellingsæter Holstad   B   B
  Ida Dugstad Kongestøl     B B
  Samuel Jahn Bjørnenak Phillip     B  
  Oliver Svendsen Toft   B   B
  Ada Nan Ringheim   X X  
  Trine Wivesoll Rogde     X X
  Andrine Sanguanpong   X X  
  Luka Matheo Smette   X   X
  Damião Pagarete   X X  
  Erik Winther-Sørensen     X X
  Casper Kinden Vestnes   X   X
Arenalogistikk    
 
  https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif  
 
     
Bjarte Eikanger Bjarte Eikanger        
  Fredrik Gjertsen Trumpy X     X
  Madeleine Kroondijk   X   X
  Kaja Bustnes Martinsen   X X  
  William Tveit-Eriksen X   X  
Riggegruppe            
Tom Roger Johansen Tom Roger Johansen X      
  Ingrid Næss Johansen X      
  Thomas Brattaule B      
  Kristian Meling Knoph B      
  Aurora Hestad B      

Aktiviteter

Ingen aktiviteter tilgjengelig for øyeblikket