Tom Roger 2016-06-08 10:39:39

Dugnadskalender 2019/2020

 

Her kommer dugnadslisten for Vinterkarusellen 2019/2020


Frammøte kiosken på Fana Stadion senest kl 18.00 løpsdagen.
Hver enkelt vil bli kontaktet i forkant av dugnaden med beskjed om arbeidsoppgaver.
Bytte av dager er fullt mulig, men dette må ordnes av den enkelte utøver selv og rapporteres til dugnadsansvarlig Inge Haukøy.
For spørsmål og eventuelt endringer, ta kontakt med  Inge Haukøy på 92636748 eller e-mail inge@haukoy.no

 

DUGNADSLISTE - VINTERKARUSELLEN 2019/2020  
VK1
4. november
 
Eli Anne Dvergsdal  
Emma Dahl Sørbo  
Kristine Elise Nygaard  
Kristoffer Blücher  
Thomas Strønstad-Løseth  
Tobias Allers-Hansen  
Torleiv Bakke Lygren  
   
   
VK2
25. november
 
Ada Nan Ringheim  
Anders Bjørndal  
Hilda-Lovise Riisnes Riise  
Jon Sætre  
Kari Høgh Arnesen  
Lilli M. Gulbrandsen  
Martin Mæle  
Mathias M. Gudbrandsen  
Sara Schei Ramstad  
   
   
VK3 (adventløpet)
16. desember
 
Camilla Hoddevik Sunnset  
Eli Anne Dvergsdal  
Emile Hestad  
Gjert Høie Sjursen  
Helene Hoddevik Sunnset  
Kristian Halvorsen Utstrand  
Kristoffer Blücher  
Madeleine Kroondijk  
Marita Espetvedt  
Nicole Sylvia Madry  
Una Haukanes  
   
   
VK4
6. januar
 
Amund Høie Sjursen  
Emma Dahl Sørbo  
Hilda-Lovise Riisnes Riise  
Jenny Jamt Ånonli  
Maiken Buckley  
Malin Marie Rosvoll Olsen  
Oskar Skjefrås Kvile  
Philip Massacand  
Thomas Strønstad-Løseth  
Yoanna Tanjay Vik  
   
   
VK5
27. januar
 
Ada Nan Ringheim  
Anne Skudal Dolvik  
Jon Sætre  
Kristine Elise Nygaard  
Madeleine Kroondijk  
Malin Marie Rosvoll Olsen  
Noah Birkeland Engelsen  
Thea Bruvik Sørli  
Thomas Blücher  
Una Haukanes  
   
   
VK6
17. februar
 
Andrine Sanguanpong  
Filip Holdhus  
Gjert Høie Sjursen  
Isabella Wenqi Gu  
Martin Mæle  
Szymon Oliwier Orlowski  
Thomas Blücher  
Torleiv Bakke Lygren  
   
VK7
9. mars
 
Amund Høie Sjursen  
Camilla Hoddevik Sunnset  
Filip Holdhus  
Mathias André Eriksson  
Nicole Sylvia Madry  
Nora Helene K. Kristensen  
Philip Massacand  
Tobias Allers-Hansen  
Vegard Oppedal Rinde  
   
   
VK8
30. mars
 
Anders Bjørndal  
Andrine Sanguanpong  
Anne Skudal Dolvik  
Emile Hestad  
Kaja Bustnes Martinsen  
Kari Høgh Arnesen  
Noah Spjeld Martinsen  
Nora Helene K. Kristensen  
Yoanna Tanjay Vik  
   
   
Riggegruppe: Espen Roll Karlsen, Jørgen Myklebust Austvik, André Seliussen, Hans-Magnus Haukøy, Million A. Gebrechmedhin (reserve)
Sekretariat: Maike Verhofstad, Andreas Iden (reserve), Ingrid Sortland (reserve)
Parkeringsvakter: Ellingsen, Haukøy, Knag
Tidtaking: Aarvik,Ødegaard,Ingrid Næss Johansen
Utdeling startnr. 2/11: Ingrid N. Johansen, Maike Verhofstad, Hans-Magnus Haukøy

Aktiviteter

Ingen aktiviteter tilgjengelig for øyeblikket