Tom Roger 2016-06-08 10:39:39

Dugnadskalender 2019/2020

 

Her kommer dugnadslisten for Vinterkarusellen 2019/2020


Frammøte kiosken på Fana Stadion senest kl 18.00 løpsdagen.
Hver enkelt vil bli kontaktet i forkant av dugnaden med beskjed om arbeidsoppgaver.
Bytte av dager er fullt mulig, men dette må ordnes av den enkelte utøver selv og rapporteres til dugnadsansvarlig Inge Haukøy.
For spørsmål og eventuelt endringer, ta kontakt med  Inge Haukøy på 92636748 eller e-mail inge@haukoy.no

VK 1
4. november
Camilla Hoddevik Sunnset
Eli Anne Dvergsdal
Jon-Anders Haukøy
Kristine Elise Nygaard
Kristoffer Blücher
Thomas Strønstad-Løseth
Tobias Allers-Hansen
Torleiv Bakke Lygren
Emma Dahl Sørbo
Sara Schei Ramstad (Reserve)
Helene Hoddevik Sunnset (Reserve)
Marita Espetvedt (Reserve)
VK 2
25. november
Ada Nan Ringheim
Amanda Eikanger
Anders Bjørndal
Herman Ellingsen
Hilda-Lovise Riisnes Riise
Jon Sætre
Kari Høgh Arnesen
Stian Øvergaard Aarvik
Martin Mæle
Lilli M. Gulbrandsen (Reserve)
Erik Øvergaard Aarvik (Reserve)
Mathias M. Gudbrandsen (Reserve)
VK 3 (adventløpet)
16. desember
Eli Anne Dvergsdal
Emile Hestad
Gjert Høie Sjursen
Herman Ellingsen
Kristoffer Blücher
Madeleine Kroondijk
Nicole Sylvia Madry
Sofie Ellingsen
Una Haukanes
Hedda Erica Eikanger (Reserve)
Oscar Ellingsen (Reserve)
Kristine Borsholm (Reserve)
VK 4
6. januar
Amund Høie Sjursen
Emma Dahl Sørbo
Hilda-Lovise Riisnes Riise
Jon-Anders Haukøy
Malin Marie Rosvoll Olsen
Philip Massacand
Thomas Strønstad-Løseth
Torbjørn Knag
Yoanna Tanjay Vik
Oskar Skjefrås Kvile (Reserve)
Jenny Jamt Ånonli (Reserve)
Maiken Buckley (Reserve)
VK 5
27. januar
Ada Nan Ringheim
Anne Skudal Dolvik
Jon Sætre
Kristine Elise Nygaard
Madeleine Kroondijk
Malin Marie Rosvoll Olsen
Sofie Ellingsen
Thomas Blücher
Una Haukanes
Thea Bruvik Sørli (Reserve)
Noah Birkeland Engelsen (Reserve)
VK 6
17. februar
Amanda Eikanger
Andrine Sanguanpong
Filip Holdhus
Gjert Høie Sjursen
Martin Mæle
Stian Øvergaard Aarvik
Thomas Blücher
Torleiv Bakke Lygren
Isabella Wenqi Gu (Reserve)
Szymon Oliwier Orlowski (Reserve)
VK 7
9. mars
Amund Høie Sjursen
Camilla Hoddevik Sunnset
Erlend Borsholm
Filip Holdhus
Nicole Sylvia Madry
Nora Helene K. Kristensen
Philip Massacand
Tobias Allers-Hansen
Vegard Oppedal Rinde (Reserve)
Mathias André Eriksson (Reserve)
VK 8
30. mars
Anders Bjørndal
Andrine Sanguanpong
Anne Skudal Dolvik
Emile Hestad
Kari Høgh Arnesen
Noah Spjeld Martinsen
Nora Helene K. Kristensen
Yoanna Tanjay Vik
Kristian Halvorsen Utstrand (Reserve)
Kaja Bustnes Martinsen (Reserve)

 

Faste medlemmer i riggegruppen: 16.00-20.30 Espen Roll Karlsen, Jørgen Myklebust Austvik, André Seliussen, Hans-Magnus Haukøy, Million A. Gebrechmedhin (reserve)

 

Faste medlemmer i sekretariat: 16.00-20.00 Maike Verhofstad, Andreas Iden (reserve), Ingrid Sortland (reserve)

 

Utdeling av startnummer hos Sport Norge (2/11):  11.30-15.30 Ingrid N. Johansen, Maike Verhofstad, Hans-Magnus Haukøy

Aktiviteter

Ingen aktiviteter tilgjengelig for øyeblikket