Kontakt oss

Generell epost til Gneist Håndball : handball@gneist.no
Henvendelser til Sportslig utvalg: su.gneist.handball@gmail.com
 

STYRET I HÅNDBALLGRUPPEN 2019/2020
 
Funksjon Navn Ansvar Telefon

Epost

Leder Olav Skjervheim   977 04 724

olav.skjervheim@gmail.com

TBD Morten Hamre  TBD 920 10 684

mhamre2@msn.com

Sekretær Espen Ingebrigtsen Arrangement i Sandslihallen 930 44 022

espen.ingebrigtsen@siemens.com

Sportslig Harald Grimelund Økonomi 924 04 769

haralgri@online.no

Medlem Preben Heggstad Lotteri / Kioskdrift 469 42 010

preben.heggstad@gmail.com

Medlem Tom Gullachsen Sportslig utvalg 962 36 922

tomgulla@online.no

Medlem Veslemøy Hatlevik Sekretær / Arrangement   veslemoy.hatlevik@gmail.com
Medlem Rebecca Madsgaard Materialforvalter 934 48 497

rpjeger@hotmail.com


 

ANDRE FUNKSJONER

       
NB! ALL omberamming av håndballkamper skal gå via

gneist@rvn.handball.no

Dommerkontakt Olav Skjervheim 977 04 724  olav.skjervheim@gmail.com 
Seriepåmelding mini Iván Brox 969 06 301 ivan.brox@gmail.com
Seriepåmelding full bane Torbjørn Lussand 970 444 59 toby.lussand@gmail.com 
Oppstart av nye lag og treningsgrupper Lisbeth Sandtorv 995 68 658 li-sandt@online.no 

SPORTSLIG UTVALG

Sportslig leder Torbjørn Lussand 970 444 59  toby.lussand@gmail.com 
Sportssjef Jentehåndball Elise Huseklepp Børve 907 80 424  ehuseklepp@hotmail.com
Sportssjef Guttehåndball Torbjørn Iversen 932 06 687  torbjorn.iversen@handball.no
Styrerepresentant Harald Grimelund 924 04 769 haralgri@online.no 
Damer elite Morten Haugstvedt 930 15 014 morten.haugstvedt@onesubsea.com
Utdanningsansvarlig Lisbeth Sandtorv 995 68 658 li-sandt@online.no
BARNEUTVALGET (5-11 ÅR)

Leder

Iván Brox

969 06 301

ivan.brox@gmail.com

Styrerepresentant 

Olav Skjervheim

977 04 724

olav.skjervheim@gmail.com

Medlem

Eirik  Strømsø  

 

Medlem

Shagun Bhatia    
 

 

 

Kalender

November
MTOTFLS
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301

Aktiviteter

Ingen aktiviteter tilgjengelig for øyeblikket