Meny

Aktiviteter

08.10.2018
Tine Fotballskole 08-12 oktober på Sandsli

09:00 - 14:00

Sandsli

08.10.2018
Turncamp i Høstferien

09:00 - 15:00

Sandslihallen

20.10.2018
Klatrekurs Oktober

10:00 - 15:00

Klatreveggen - Sandsihallen

17.11.2018
Klatrekurs November

10:00 - 15:00

Klatreveggen - Sandsihallen

Hovedstyret og administrasjonen.

Klikk her for en full oversikt for hver gruppe og administrasjonen for 2018-2019

HOVEDSTYRET

ohope.png

 Ole Hope
 Leder

 E-post:
 styreleder@gneist.no

 Telefon: 47980100

frankbjoerndal.png

 Frank Bjørndal
 
Nestleder

 E-post:
 frank.bjorndal@spv.no

 Telefon:
95265994

 

ahansen.png

 Atle Hansen
 Leder Fotballgruppen

 E-post:
 aha@bkkfiber.no

 Telefon: 40020599

rwergeland.png

 Rolf Wergeland
 Nestleder Fotballgruppen

 E-post:
 rolf.wergeland@inventura.no

 Telefon: 48048659

 

olavskjervheim.png

 Olav Skjervheim
 
Leder Håndballgruppen

 E-post:
 olav.skjervheim@gmail.com

 Telefon: 97704724

bilde_mangler.png

 Line Sjøstrand
 Leder Turngruppen

 E-post:
 lineroetne@hotmail.com

 Telefon: 97044384

 

bilde_mangler.png

 Hege Kjærgård
 
Leder Fridrettsgruppen

 E-post:
 hege.kj@online.no

 Telefon: 41667029

ksellingsen2.png

 Kjetil Sjuve Ellingsen
 
Leder Klatregruppen

 E-post:
 kj.sjuve@frisurf.no

 Telefon: 90977877

 

mariellarntzen.png

 Mariell Arntzen
 
Leder Orienteringsgruppen

 E-post:
 mariellarntzen@gmail.com

 Telefon: 91105639

bilde_mangler.png

 Anne-Lise Haugen Kolstad
 
Leder Volleyballgruppen

 E-post:
 anne-lise@norrona.net

 Telefon: 90917309

 

pblucher.png

 Peter Kristoffer Blücher
 
Varamedlem

 E-post:
 blucher@online.no

 Telefon: 41692079

 

 

 

 

 

 

 

 

ADMINISTRASJONEN

marit2.png

 Marit Helle Østervold
 Daglig Leder

 E-post:
 klubbhuset@gneist.no /
 marit@gneist.no
 Telefon: 95246440

RegineBertelsen.png

 Regine Bertelsen
 Klubbkoordinator/Utleie

 E-post:
 kontingent@gneist.no

 utleie@gneist.no
 klubbkoordinator@gneist.no

 Telefon: 98812633

 

TinaHKnudsen.png

 Tina Høvik Knudsen
 
Fotballkoordinator

 E-post:
 fotballkoordinator@gneist.no

 Telefon: 98805715

fotballkoordinator_IS.png

 Ingolf Stenevik
 
Sportslig Leder Fotball

 E-post:
 sport.fotball@gneist.no

 Telefon: 48287286

 

lise.png

 Lise Romstad
 
Regnskapsmedarbeider

 E-post:
 regnskap@gneist.no

 Telefon: 55227060

marenh.png

 Maren Hansen
 
Turnkoordinator

 E-post:
 turnkoordinator@gneist.no

 Telefon: 99562702

 

tomroger.png

 Tom Roger Johansen
 
Friidrettskoordinator

 E-post:
 friidrettskoordinator@gneist.no

 Telefon: 97645604

knut2.png

 Knut Berge
 
Webmaster

 E-post:
 webmaster@gneist.no

 Telefon: 91715374