Meny

Aktiviteter

28.09.2019
Klatrekurs september 2019

10:00 - 15:00

Klatreveggen-Sandslihallen

07.10.2019
Turncamp i høstferien 2019

09:00 - 15:00

Sandslihallen

14.10.2019
Idrettsskole 7-8 år (født 2012/2011)

17:00 - 18:00

Sandsli Sportssenter og uteområder

14.10.2019
Idrettsskole 9-10 år

17:00 - 18:00

Sandsli Sportssenter og uteområder

17.10.2019
Idrettsskole 5-6 år (født 2014/2013)

16:00 - 17:00

Sandsli Sportssenter og uteområder

08.11.2019
Grasrottrenerkurs for damer/jenter

17:30 - 16:00

Liland Idrettspark og klubbhus 2 etasje

Hovedstyret og administrasjonen

Klikk her for en full oversikt for hver gruppe og administrasjonen for 2019-2020 

HOVEDSTYRET

ThomasHenschien.jpg

 Thomas Henschien 
 Styreleder

 E-post:
 thomashenschien@gmail.com

 Telefon: 907 72 526

frankbjoerndal.png

 Frank Bjørndal
 
Nestleder

 E-post:
 frank.bjorndal@spv.no

 Telefon:
952 65 994

 

FrankGjosund2.jpg

 Frank Gjøsund
 Leder Fotballgruppen

 E-post:
 fragjo@outlook.com

 Telefon: 928 43 063

YvonneKvamsdal.jpg


 
 
 

 Yvonne Kvamsdal 
 Nestleder Fotballgruppen

 E-post:
 yvonne.kvamsdal@hotmail.com

 Telefon: 950 23 786

 

olavskjervheim.png

Olav Skjervheim
 Leder Håndballgruppen

 E-post:
 olav.skjervheim@gmail.com

 Telefon: 977 04 724

LSjostrand.jpg

 Line Sjøstrand
 Leder Turngruppen

 E-post:
 lineroetne@hotmail.com

 Telefon: 970 44 384

 

HKjaer.jpg

 Hege Kjærgård
 
Leder Fridrettsgruppen

 E-post:
 hege.kj@online.no

 Telefon: 416 67 029

ksellingsen2.png

 Kjetil Sjuve Ellingsen
 
Leder Klatregruppen

 E-post:
 kj.sjuve@frisurf.no

 Telefon: 909 77 877

 

SturleNordeide.jpg

 Sturle Noreide
 
Leder Orienteringsgruppen

 E-post:
 stunor@outlook.com

 Telefon: 452 96 098

bilde_mangler.png


 
 
 

 Gaute Digernes 
 
Leder Volleyballgruppen

 E-post:
 gdigern@online.no

 Telefon: 920 35 563 

 

pblucher.png

 Peter Kristoffer Blücher
 
Varamedlem

 E-post:
 blucher@online.no

 Telefon: 416 92 079

 

 

 

 

 

 

 

 

ADMINISTRASJONEN

marit2.png

 Marit Helle Østervold
 Daglig Leder

 E-post:
 klubbhuset@gneist.no /
 marit@gneist.no
 Telefon: 952 46 440

RegineBertelsen.png

 Regine Bertelsen
 Klubbkoordinator/Utleie

 E-post:
 kontingent@gneist.no

 utleie@gneist.no
 klubbkoordinator@gneist.no

 Telefon: 988 12 633

 

TinaHKnudsen.png

 Tina Høvik Knudsen
 
Fotballkoordinator

 E-post:
 fotballkoordinator@gneist.no

 Telefon: 988 05 715

fotballkoordinator_IS.png

 Ingolf Stenevik
 
Sportslig Leder Fotball

 E-post:
 sport.fotball@gneist.no

 Telefon: 482 87 286

 

MiriamHDanielsen.jpg

 Miriam H. Danielsen
 
Turnkoordinator

 E-post:
 gneist.turn@gneist.no

 Telefon: 416 16 854

marenh.png

 Maren Hansen
 
Turnkoordinator

 E-post:
 turnkoordinator@gneist.no

 Telefon: 55227060

 

ChristianEriksen.jpg

 Christian Eriksen
 
Regnskap

 E-post:
 regnskap@gneist.no

 Telefon: 473 35 142

TB.jpg

 Trude Bratteli
 
Regnskap

 E-post:
 regnskap@gneist.no

 Telefon: 480 55 105

 

tomroger.png

 Tom Roger Johansen
 
Friidrettskoordinator

 E-post:
 friidrettskoordinator@gneist.no

 Telefon: 976 45 604

GarryHogan.jpg

 Garry Hogan
 
Fotball deltid

 E-post:
 prosjekt.fotball@gneist.no

 Telefon: 984 03 600

 

knut2.png

 Knut Berge
 
Webmaster 

 E-post:
 webmaster@gneist.no

 Telefon: 917 15 374