Nyheter

I helgen har Holmen Tropp og Turnforening arrangert kvalifisering konkurranse til NM i nasjonale klasser. 

03.04.2016
- Andreas Nysveen

Gneist sine troppsturnere ble under årsmøtet tidligere denne uken kåret til beste lag 2015.

18.03.2016
- Andreas Nysveen

IL Gneist turngruppen stilte i helgen med en juniortropp, og en seniortropp (Team Hordaland) i Teamgymkonkurransen Oslo Open.

14.03.2016
- Andreas Nysveen

Årets første Kretskonkurranse ble arrangert i av Tertnes Turn i Sandslihallen 5. mars 2016.

06.03.2016
- Andreas Nysveen

Kalender

April
MTOTFLS
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123

Aktiviteter

14.10.2019
Idrettsskole 9-10 år

17:00 - 18:00

Sandsli Sportssenter og uteområder

14.10.2019
Idrettsskole 7-8 år (født 2012/2011)

17:00 - 18:00

Ytrebygda skole og uteområder

17.10.2019
Idrettsskole 5-6 år (født 2014/2013)

16:00 - 17:00

Ytrebygda skole og uteområder

10.04.2020
Jazzdans 7-10 år (2020)

18:00 - 19:00

Aurdalslia skole

07.04.2020
Dance Camp

09:00 - 14:00

Sandslihallen

07.04.2020
Basisturn 7-8 år, Skranevatnet

14:30 - 15:30

Sandslihallen

07.04.2020
2020 Turnskolen 9-10 år

15:30 - 17:30

Sandslihallen

07.04.2020
Basisturn 5 år, Aurdalslia

17:00 - 17:45

Aurdalslia skole

07.04.2020
RG minirekrutt

17:30 - 19:00

Sandslihallen + Fana stadion

07.04.2020
Junior tropp

17:30 - 19:30

Sandslihallen

07.04.2020
Rekrutt tropp

17:30 - 19:30

Sandslihallen

07.04.2020
Gymlek 3-4 år, Liland (2020)

18:15 - 19:00

Liland skole

07.04.2020
Basisturn 5-6 år, Hjellestad

18:15 - 19:00

Hjellestad skole

07.04.2020
Basisturn 7-8 år, Aurdalslia

18:30 - 19:30

Aurdalslia skole

07.04.2020
Basisturn 6 år, Aurdalslia

18:45 - 19:30

Aurdalslia skole

07.04.2020
Basisturn 7-8 år, Hjellestad

20:00 - 21:00

Hjellestad skole

07.04.2020
GymX Zumba

20:10 - 21:00

Ytrebygda skole

08.04.2020
Jazzdans 13 år + (Elliptical)

17:00 - 19:00

Zinken hopp

08.04.2020
Turn for voksne 2020

20:30 - 22:00

Sandslihallen

10.04.2020
Gymlek 3-4 år, Aurdalslia (2020)

18:15 - 19:00

Aurdalslia skole

10.04.2020
Jazzdans 11-12 år (2020)

19:00 - 20:30

Aurdalslia skole

13.04.2020
Gymlek 3-4 år, Hjellestad (2020)

18:15 - 19:00

Hjellestad skole

13.04.2020
Basisturn 7-8 år, Liland

19:00 - 20:00

Liland skole

13.04.2020
Basisturn 5-6 år Liland

19:15 - 20:00

Liland skole

16.04.2020
2020 GymX aerobic, step, lett yoga og pilates

19:00 - 21:00

Ytrebygda skole