Årets ungdom

Gneist deler hvert år ut priser til enkeltpersoner, og lag i klubben, som har utmerket seg positivt.  I år var turngruppens egen både utøver og instruktør; Sunniva en av dem som fikk en hyggelig overaskelse.

2017-03-23
Andreas Nysveen

Utmerkelsen "Årets ungdom" deles ut til en utøver i alderen 13-22 år, som har utmerket seg positivt i sin idrett, samtidig som vedkommende har vist vilje til å bry seg om andre, og ta vare på fellesskapet.  
På hovedlagets årsmøte, som ble avholdt 22. mars 21017, fikk turngruppens egen Sunniva nettopp denne prisen.    

Hun betyr mye for fellesskapet i laget, og hun er et godt forbilde for de andre utøverne; kanskje spesielt for en del av  turngruppens yngre utøvere, som Sunniva selv er instruktør for.
Vi er veldig fornøyde med innsatsen både sportslig og sosialt.  Hun deler av kunnskapen sin dersom noen trenger det, og om noen bare trenger å bli hørt, har Sunniva tid.  
Vi er stolte av å kunne si at Sinniva ikke bare er vår ungdom, hun er Årets ungdom.

Kalender

Januar
MTOTFLS
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Aktiviteter

03.09.2019
Turn for alle - STJERNEGRUPPEN⭐

14:30 - 15:30

Sandslihallen

04.02.2020
Rekrutt tropp

17:30 - 19:30

Sandslihallen

04.02.2020
Junior tropp

17:30 - 19:30

Sandslihallen

03.02.2020
Gymlek 3-4 år, Hjellestad (2020)

18:15 - 19:00

Hjellestad skole

30.01.2020
2020 GymX aerobic, step, lett yoga og pilates

19:00 - 21:00

Ytrebygda skole

03.02.2020
Basisturn 7-8 år, Liland

19:00 - 20:00

Liland skole

03.02.2020
Basisturn 5-6 år Liland

19:15 - 20:00

Liland skole

04.02.2020
Basisturn 7-8 år, Skranevatnet

14:30 - 15:30

Sandslihallen

04.02.2020
2020 Turnskolen 9-10 år

15:30 - 17:30

Sandslihallen

04.02.2020
Basisturn 5 år, Aurdalslia

17:00 - 17:45

Aurdalslia skole

04.02.2020
Gymlek 3-4 år, Liland (2020)

18:15 - 19:00

Liland skole

04.02.2020
Basisturn 5-6 år, Hjellestad

18:15 - 19:00

Hjellestad skole

04.02.2020
Basisturn 6 år, Aurdalslia

18:45 - 19:30

Aurdalslia skole

04.02.2020
Basisturn 7-8 år, Hjellestad

20:00 - 21:00

Hjellestad skole

04.02.2020
GymX Zumba

20:10 - 21:00

Ytrebygda skole

31.01.2020
Jazzdans 7-10 år (2020)

18:00 - 19:00

Aurdalslia skole

31.01.2020
Gymlek 3-4 år, Aurdalslia (2020)

18:15 - 19:00

Aurdalslia skole

31.01.2020
Jazzdans 11-12 år (2020)

19:00 - 20:30

Aurdalslia skole

20.01.2020
Trenere i Gneist Turn

01:00 - 23:55

Liland, admin

22.02.2020
TeamGymsamling Sotra

10:00 - 16:00

Sotra Arena- turnhallen

24.02.2020
Turncamp vinterferien 2020

09:00 - 15:00

Sandslihallen

24.02.2020
Fagkveld - ROS

17:00 - 20:00

Klubbhuset Liland

06.04.2020
Dance Camp

09:00 - 14:00

Sandslihallen

03.08.2020
Danmarksleir SG-huset 2020

13:35 - 23:55

Svendborg, DK