Sandslihallen troppsgymnastikk

Tid Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
1330-1400   Basisturn 7-8 år      
1400-1430   Basisturn 7-8 år      
1430-1500          
1500-1530          
1530-1600 Rekrutt Teamgym


Turnskolen Rød 9-10 år 


Stjernegruppen Rekrutt Teamgym Turnskolen Blå 9-10 år


1600-1630
1630-1700 Rekrutt TeamGym 
1700-1730
1730-1800 Junior Teamgym

Rekrutt Tropp og Junior Tropp    Junior Teamgym Rekrutt Tropp og Junior Tropp

1800-1830
1830-1900 Junior Teamgym
1900-1930
1930-2000 Senior Teamgym     Senior 
2000-2030 Senior Teamgym


Senior
2030-2100 Voksenturn
2100-2130
2130-2200

Søndag / Turnkassen

16:00-17:00 Rekrutt 
17:00-18:00
18:00-19:00 Junior Teamgym 
19:00-20:00
20:00-21:00 Senior 
21:00-22:00

 

 

 

Aktiviteter

10.07.2020
Jazzdans 7-10 år (2020)

18:00 - 19:00

Aurdalslia skole

10.07.2020
Gymlek 3-4 år, Aurdalslia (2020)

18:15 - 19:00

Aurdalslia skole

10.07.2020
Jazzdans 11-12 år (2020)

19:00 - 20:30

Aurdalslia skole

13.07.2020
Gymlek 3-4 år, Hjellestad (2020)

18:15 - 19:00

Hjellestad skole

13.07.2020
Basisturn 7-8 år, Liland

19:00 - 20:00

Liland skole

13.07.2020
Basisturn 5-6 år Liland

19:15 - 20:00

Liland skole

14.07.2020
Basisturn 7-8 år, Skranevatnet

14:30 - 15:30

Sandslihallen

14.07.2020
2020 Turnskolen 9-10 år

15:30 - 17:30

Sandslihallen

14.07.2020
Basisturn 5 år, Aurdalslia

17:00 - 17:45

Aurdalslia skole

14.07.2020
RG minirekrutt

17:30 - 19:00

Sandslihallen + Fana stadion

14.07.2020
Junior tropp

17:30 - 19:30

Sandslihallen

14.07.2020
Rekrutt tropp

17:30 - 19:30

Sandslihallen

14.07.2020
Gymlek 3-4 år, Liland (2020)

18:15 - 19:00

Liland skole

14.07.2020
Basisturn 5-6 år, Hjellestad

18:15 - 19:00

Hjellestad skole

14.07.2020
Basisturn 7-8 år, Aurdalslia

18:30 - 19:30

Aurdalslia skole

14.07.2020
Basisturn 6 år, Aurdalslia

18:45 - 19:30

Aurdalslia skole

14.07.2020
Basisturn 7-8 år, Hjellestad

20:00 - 21:00

Hjellestad skole

15.07.2020
Jazzdans 13 år + (Elliptical)

17:00 - 19:00

Zinken hopp